Kavárna Falknow byla prodána novému majiteli. Tyto stránky již neslouží k prodeji dortů a zákusků a v brzké době bude převeden na novou doménu.

Tento med je ze všech druhů medů nejbohatší na obsah různých typů nektarů i medovicových látek z lesních rostlin. Med obsahuje nejen širokou škálu vitamínů, ale i minerálů, mezi které se řadí draslík, vápník, zinek, železo, fosfor, mangan, měď, nebo selen. Na organismus mají příznivý vliv i obsažené polyfenoly, což jsou barviva, která působí jako antioxidanty, dále pak obsažené organické kyseliny, enzymy, éterické oleje, nebo pylová zrna.

Protože med používám při pečení a odebírám jej od své kamarádky, jejíž manžel Vojtěch Karkula se včelaření věnuje, dohodly jsme se s kamáradkou, že ho zařadím do prodeje, abyste si i vy mohli pochutnat na této domácí superpotravině. Navíc mě těší, že včelaření má u Karkulů již mnohaletou tradici, se kterou začal již před 40-ti lety jejich tatínek.

Úly se včelstvy jsou navíc umístěné v lese a včelky tak sbírají nektar především z lesních rostlinek, proto se často říká, že tento med je "nejcennější". Poznáte jej podle výrazné tmavě hnědé barvy.

med3
Akce Novinka Tip
Domácí med
160 Kč / kg

Skladem 
Detail
248
1 položek celkem