Kavárna Falknow byla prodána novému majiteli. Tyto stránky již neslouží k prodeji dortů a zákusků a v brzké době bude převeden na novou doménu.

Dárková služba

Dárková služba - dort jako dárek

Připravili jsme pro vás speciální novou službu. Všimli jsme si, že naše dortíky často používáte jako dárek pro své blízké. Přáli jste si, aby to mohlo být PŘEKVAPENÍ pro obdarovaného. Prošli jsme všechny detaily Vašich přání a takto jsme to připravili.

JAK TO FUNGUJE – PO KROCÍCH :

1.krok – Objednání:

Objednávku proveďte přes naši internetovou stránku www.falknow.cz. V nabídce Dorty zvolte tlačítko „Dárková služba“ a nejprve vyberte dort nebo dorty pro obdarovaného a poté klikněte na košík s Vašimi vybranými dorty a doplňte další údaje jako jsou: Vaše jméno, Váš telefon, komu bude dárek doručen – jméno a příjmení, telefon, přesná adresa a čas od kdy do kdy nejpozději má být dárek doručen, zvolte dodatečné přízdoby, číslice cedulky, svíčky, mašli atd., případně přibalené přání s textem obdarovanému. Objednávat lze pouze celé výrobky.

2.krok – Platba

Platbu proveďte platební kartou přes platební rozhraní na našich internetových stránkách.

3.krok – Doručení

Dárkový dortík bude dle zadání doručen obdarovanému.

Věříme, že budete rádi využívat tuto naši novinku k milému překvapení vašich blízkých. Vše je zorganizováno a připraveno zcela bezstarostně pro vás, stačí jen objednat a zaplati dle výše uvedeného návodu a rádi budeme rozdávat radost a dělat sladší život Vaším přátelům.